O firmie

Firma EUROTHERM TECHNIKA GRZEWCZA jest całkowicie prywatna, powstała w 1991 roku na bazie czysto polskiego kapitału. W wyniku wieloletnich doświadczeń w kraju i za granicą zbudowaliśmy OBSŁUGOWE CENTRUM NOWOCZESNEJ TECHNIKI GRZEWCZEJ I KLIMATYZACJI.

Od początku istnienia firmy zapewniamy naszym klientom: bezpłatne doradztwo techniczne, kalkulacje inwestycji oraz prezentacje urządzeń, a także projektowanie, kompletacje dokumentacji, sprzedaż towarów oraz ich dowóz do klienta.

Obsługę i realizację inwestycji prowadzi wyszkolona kadra, która nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą.
Zbudowaliśmy wiele kompletnych kotłowni oraz instalacji grzewczych dla klientów indywidualnych i przemysłu. W 2001 r. wraz z firmą Viessmann i Epuro opracowaliśmy projekt upowszechniania systemów uzdatniania wody w domostwach i zakładach przemysłowych, wdrażany w naszym województwie.

Zajmujemy się montażem systemów wentylacji oraz klimatyzacji w obiektach użyteczności publicznej, firmach i u klientów indywidualnych.
W roku 2005 uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Nasza rzetelna praca została doceniona i nagrodzona wieloma wyróżnieniami i nagrodami: główna nagroda Produkt Roku "Projekt Systemu Uzdatniania Wody"(2005r.), główna nagroda Targi ZIG Mogilno "Najlepszy Produkt Ekologiczny" (2004r.), wyróżnienie Produkt Roku 2003 - za wdrażanie nowoczesnych systemów grzewczych z wykorzystaniem energii odnawialnej.
Od stycznia 2007 roku posiadamy licencję na prowadzenie Salonu Firmowego VIESSMANN. Ścisła współpraca z czołowym producentem branży grzewczej daje nam szeroki wachlarz świadczenia usług w najwyższej jakości.

W zależności od potrzeb możemy zaproponować rozwiązania zarówno tradycyjne, jak i technologie nowoczesne i ekonomiczne. Bardzo zależy nam na promowaniu systemów chroniących środowisko naturalne, takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy technika kondensacyjna.
Od początku działalności dążyliśmy do rozbudowy działu serwisu. Obecnie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z kompletnymi uprawnieniami serwisowymi i dozorowymi.

Posiadamy w swej stałej, rocznej obsłudze kilkadziesiąt kotłowni w zakładach przemysłowych, wspólnotach mieszkaniowych i urzędach. Dodatkowo wykonujemy przeglądy roczne instalacji gazowych w budynkach wielorodzinnych.
Specjalizujemy się w wykonywaniu wszystkich instalacji wewnętrznych, takich jak: kotłownie (olejowe, gazowe, elektryczne, na paliwo stałe i ekologiczne), centralne ogrzewanie i uzdatnianie wody, wentylacja i klimatyzacja, kolektory słoneczne i pompy ciepła, woda, kanalizacja i gaz oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.
Ponadto w swojej siedzibie dysponujemy dużą salą konferencyjno-szkoleniową mieszczącą ponad 30 osób.

Organizujemy pokazy, spotkania, szkolenia branżowe oraz prezentacje najnowszych urządzeń, które można obejrzeć w naszym salonie wystawowym. Stworzyliśmy w nim pracującą, najnowocześniejszą kotłownię kondensacyjną, współpracującą z kolektorami słonecznymi.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.